Чим зайняти дітей під час прогулянки на природі?

Насамперед важливо пам’ятати, що тривалість щоденного перебування дитини на свіжому повітрі має бути максимальною, але не менше як 3-4 години. Перебування дітей на свіжому повітрі можна скоротити або взагалі скасувати прогулянки лише за несприятливих погодних умов, зокрема коли:

·       дуже сильний вітер, злива, гроза;

·       температура повітря вище + 35 С у затінку.

Під час прогулянки дитина обов’язково має бути зайнята цікавою для неї діяльністю і задовольняти свої потреби в русі, грі та пізнанні навколишнього світу. Адже дитина росте, розвивається, кожна хвилина її життя має бути насичена новими враженнями.

Намагайтеся забезпечити оптимальну рухову активність дитини під час прогулянки, адже це чи не найважливіший засіб її повноцінного фізичного розвитку. Дитина повсякчас має відчувати „м’язову радість” як про одну з умов здорової життєдіяльності організму. Тож дуже корисним будуть плавання у відкритій водоймі та різні рухливі ігри.